Головна » Статті » Мої статті

Каталог сайтів з тестами підготовки до ЗНО (інформація для учнів)
 

Каталог сайтів з тестами підготовки до ЗНО (інформація для учнів)

Сайт надає можливість онлайн підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) школярам, абітурєнтам та випускникам минулих років. Тестування безкоштовне. Велика база тестів, максимально наближених до тестів ЗНО.

«Тестодром»  Інтернет-порталу Університету "КРОК". «Тестодром» дозволяє безкоштовно пройти тест з української мови та літератури, а також за додаткову плату протестуватися з математики, історії України, географії, фізики, хімії, біології, англійської мови.

 Комп'ютерне тренувального тестування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Безкоштовно, але мала база тестів

"Система перевiрки знань" є складовою частиною інформаційно-освітнього середовища. Велика кількість безкоштовних тестів.

Тести, та спеціальні рубрики присвячені ЗНО. Безкоштовно. Можливість скачування тестів.

Сайт дозволяє кожному абітурієнту перевірити свої знання з учбових предметів ЗНО 2011Тренувальні варіанти тестів  формуються шляхом випадкової вибірки із зразків завдань ЗНО (вартість тесту – 8 грн.)

Комплексна система тестування KT по тестах зовнішнього незалежного оцінювання демонстраційний чи тренувальні варіанти тестів минулих років.  Для демонстрації – один тест за добу.

Відеоуроки, відповіді, тести, завдання та онлайн підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (вартість  послуг – 50 грн. на один місяць)

Платні курси дистанційного навчання «Абітурієнт-2010» для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Тести до ЗНО. Вартість – 8 грн.

 Портал он-лайн тестування. На даний час в системі доступно 6 тестів.

 

Каталог сайтів, на яких можна створювати онлайн тести для перевірки навчальних досягнень (інформація для вчителя)

"Система перевiрки знань" є складовою частиною інформаційно-освітнього середовища. Для створення тесту потрібно отримати у розробників право доступу.

Майстер-Тест –  це безкоштовний Інтернет-сервіс, що дозволяє розробляти тести.

Tests Online - система електронного тестування. Безкоштовно. Три типи тестових завдань.

Система онлайн тестування. Основні переваги: відкритість та простота.

 

Каталог програмних продуктів, які можна інсталювати для організації дистанційного контролю знань в навчальному закладі
(інформація для адміністрації навчальних закладів)

Moodle, або модульно-динамічне, об’єктно-орієнтоване освітнє середовище – програмний комплекс, що забезпечує мережну платформу створення та проведення освітніх курсів дистанційного навчання. Відноситься до відкритого програмного забезпечення.

Комплексна система тестування KT і он-лайн тестування.
Платна.

OpenTEST  –  це комп'ютерна система тестування знань створена для очного підсумкового контролю якості засвоєння теоретичного матеріалу, набутих знань і умінь. Відноситься до відкритого програмного забезпечення.

Система TestWizard 2.3. Платна. В ознайомчому варіанті – обмеження входу в систему 100 разів.
Браузер - тільки Internet Explorer.

Система x-TLS являє собою сучасну інструментальну середовище для створення автоматизованих навчальних і контролюючих систем на основі розширених мультимедійних тестових завдань. Безкоштовна.

Категорія: Мої статті | Додав: Admin (29.12.2014)
Переглядів: 511 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar