Мабуть, найбільшу насолоду й радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона завжди чарувала і чарує, хвилювала й хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів – усе це дорога серцю, ні з чим не зрівнянна природа рідного краю. У кожного з нас залишився в серці дорогий куточок, де минуло дитинство.

      У Сонячній системі знайдено нову планету! Вчені дали  їй назву Флора. За попередніми даними планета  придатна  для  життя. Я запрошую всїх бажаючих у захоплюючу і загадкову подорож на невідому вам планету. Ви познайомитеся з  її дивами, з новим і незвіданим світом.  Отже відправляємося  у   подорож "Всесвітньою павутиною".   Ваше повернення на Землю залежить від вашої кмітливості, уважності, а також вміння пофантазувати. На шляху буде багато несподіванок, перешкод, але  ви  їх здолаєте  

Для того, що б стати членом експедиції, ви повинні довести, що здатні знайти вихід з будь-якої ситуації, що володієте сміливістю та винахідливістю. Для цього    пропонується  тест, який допоможе визначити ваші можливості: тест

 

                                                                                                                                                                                                    

Отже, ви пройшли перше випробування. Я вітаю вас з успіхом і сподіваюся, що ваші друзі придбали у вашій особі винахідливого  товариша.

Перш ніж відправитися у подорож, ви повинні заправитися паливом, а це ваші знання! Дайте відповідь на запитання та ваша ракета буде готова до подорожі.

Ви готові до запуску ракети і відправлення в міжпланетну  подорож.

                      Бажаю успіху й щасливої дороги!

                       Ви готові? 1,2 3…  

                                                                СТАРТ!