Головна » 2017 » Лютий » 5 » Підсумки тижня в освіті: головні події
12:32
Підсумки тижня в освіті: головні події

Школи не можуть впливати на вибір предметів ЗНО. За словами директора УЦОЯО, вибір предметів для складання підсумкової атестації випускниками шкіл залежить виключно від самого учня та його планів щодо подальшого навчання.

Реєстрація на ЗНО-2017: особливості проведення. Реєстрація для участі у зовнішньому оцінюванні розпочнеться 6 лютого. Цього дня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде відкритий відповідний онлайн-сервіс.

У Міносвіти доопрацювали план пріоритетних дій. Оприлюднений проект плану пріоритетних дій уряду до 2020 року. План складається з напрямків, над виконанням яких має зосередитись діяльність МОН та Кабінету Міністрів.

Гройсман: школа має готувати конкурентну людину. Володимир Гройсман взяв участь круглому столі, присвяченому обговоренню пріоритетних напрямів у галузі освіти, де висловивпереконання, що освіта має почати продукувати якість.

Міносвіти готується до проведення ЗНО з права. МОН розробляє проект Порядку проведення єдиного вступного іспиту з використанням технології зовнішнього оцінювання для вступу на навчання до магістратури за спеціальністю Право.

Українську мову для нацменшин викладатимуть по-новому. Міносвіти розробить заходи щодо формування мовних компетентностей учнів шкіл з навчанням мовами національних меншин, щоб сприяти розширенню можливостей випускників шкіл.

Оприлюднено текст Концепції «Нова українська школа». Документ визначає мету, шляхи та етапи реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти на період до 2029 року.

Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet. Світовий Інтернет-рейтинг охоплює 20 тисяч університетів з усього світу. Свої рейтингові web-місця отримали і 342 вищих навчальних заклади з України.

Кваліфікація вчителя - найбільший виклик. Про це у своєму інтерв'ю Укрінформу сказаламіністр освіти Лілія Гриневич. За її словами, нова концепція педагогічної освіти має змінити підходи до підготовки вчителів.

Шкільні внески унормує новий закон «Про освіту». Міністр освіти наголошує, що, для того, щоб унормовувати питання із грошовими шкільними внесками батьків, необхідно, щоб парламент проголосував за новий закон «Про освіту».

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 334 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar