Головна » Файли » Презентації

ТЕСТИ БІОЛОГІЯ 7 КЛАС ЗА НОВОЮ ПРОГРАМОЮ, ЧАСТИНА 5 (ПО 31-42 ПАРАГРАФІ, ТЕМА 2)
10.08.2016, 14:40

Тест складений у програмі iSpring QuizMaker 8. Для перевірки знань використовуються запитання різної складності та різних типів (так чи ні, вкажіть послідовність, вибір однієї правильної відповіді, вибір декількох правильних відповідей, вставка пропущеного слова та ін.).

Пройти онлайн — відкриється в новому вікні

Скачати для проходження на своєму ПК (тест має запуститися на будь-якому комп’ютері, оскільки файлом є програма *exe. Тобто тести автономні і ніяких додатковх програм не потребують,копіюєте на ПК, запускаєте і проходите). Після закінчення тесту учні повинні повідомити про результат, оскільки після закриття всі результати анулюються. Майже до кожного запитання є зображення, збільшити яке можна клацнувши на кнопку збільшення як на малюнку нижче:

Тести біологія 7 клас за новою програмою

Результат показується у вигляді % та балів. Питання мають різний рівень складності і відповідно різну кількість балів. Оцінку досить легко розрахувати по 12 бальній системі. Максимальна кількість можливих балів — 365. Отож 1 це 30,4 бали, 2 — 60,8 балів і так далі. Кількість набраних балів ділимо на 30,4 і виходить оцінка (наприклад, 250/30,4 =8).

Обмеження по часу — 25 хв.

При складанні тесту був використаний підручник: Біологія: підручник для 7 класу (Запорожець Н.В., Черевань І.І., Воронцова І.А.) — за новою програмою.

Тести складені по темах:

 1. Особливості обміну речовин та травні системи тварин
 2. Дихальні системи тварин
 3. Транспорт речовин у тварин
 4. Виділення у тварин
 5. Опорно-рухова система. Скелет
 6. Типи симетрії у тварин. Способи руху тварин
 7. Покриви тіла тварин
 8. Нервова система. Її значення і розвиток у різних тварин
 9. Органи чуття, їхнє значення
 10. Розмноження тварин. Статеві клітини тварин
 11. Розвиток тварин. Індивідуальний розвиток
 12. Післязародковий розвиток тварин 

Для перевірки знань по зовнішньому вигляді та видах птахів, а також їх звичках та середовищах існування, використовуйте наступний тест.

Якщо потрібно качайте питання та відповіді до тесту у форматі Word. Все згенероване програмою автоматично, тому присутні російські слова, які звичайно, можна виправити.

 http://biology-informatics.pp.ua 

 
Категорія: Презентації | Додав: Admin
Переглядів: 692 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar