Ніхто не знає коли саме це сталося або яка саме наука першою з'явилася на світло, однак достеменно відомо, що досі людству так і не вдалося вичерпати всю багатогранність напрямків і потенціалу людського пізнання, для якого ми сміливо визначаємо ту чи іншу гілку наукового напрямку. Це неймовірно, але це так.

       У зв'язку з цим, на загальній конференції міжнародної організації ЮНЕСКО, що проходила в 2001-му році, було прийнято рішення - офіційно заснувати «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку», який щорічно відзначається зараз 10-го листопада.

     У деяких країнах держава пристосовує до Всесвітнього дня науки прийняття програм на підтримку наукових ініціатив і початок нових проектів разом з науковими організаціями та освітніми установами.

    У цей День бажаю  всім нам тільки світлих почуттів до науки і науковому середовищі! Всі ми пам'ятаємо про те, що знання це світло, а незнання нехай залишаються в минулому! Нехай у цей день Ви дізнаєтеся щось нове. Пізнаєте, нехай невелику, але істину, а вона, як відомо звільнить Вас від чогось зовсім непотрібного і зайвого, що заважає не тільки Вам, але безперечно, і оточують Вас.

                                                                                             З Днем науки !

                                                                             Саме в цей день ми починаємо....

 

 

Детективне розслідування 

Одного разу в детективному агентстві "Information" ...

Шерлок Холмс, Еркюль Пуаро і Коломбо отримали лист наступного змісту:

 

"Шановні детективи. Звертаюся до вас з проханням. Мій дідусь - великий любитель загадок - залишив мені за заповітом сейф, але код від нього не повідомив. Замість цього він залишив кілька запитань-загадок, відповіді на які дадуть код до сейфа. Сейф був захований в одній з величезної безлічі інтернет-кімнат. Але я, каюсь, погано вчив біологію в школі і не можу відповісти на питання дідуся. Не могли б ви мені допомогти відкрити сейф?

                                                                    Буду вдячний  Вам. Містер Х."

 

           Подумавши, детективи погодилися, але вирішили взяти вас у свої помічники.

            Спробуємо  разом з детективами знайти код до замка сейфа?

           Хто не боїться перешкод, вперед!!!